На передодні Неділі про блудного сина Митрополит Филип звершив Літургію в кафедральному соборі

Субота, 11.02.2017 21:45

11 лютого  на передодні  Неділі про блудного сина Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, звершив всенічне бдіння у Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили ключар Свято-Макаріївського собору протоієрей Миколай Довганич, протодиякон Олександр Дубовий та клірики собору.

Неділею про блудного сина завершується перша з трьох підготовчих седмиць до Великого посту. Наступна Неділя має назву м’ясопустна, оскільки цього дня звершуються заговини на м’ясо. Напередодні, в суботу м’ясопустну, що також називається Вселенською батьківською суботою, Свята Церква звершує поминання «усіх від Адама і до нинішнього дня спочилих в благочесті та правій вірі».